Vordon HT-869V2. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 799,00 PLN

oszczędzasz do 21%

  • Producent: Vordon
  • Kategoria: Radia samochodowe
  • Złącza wejściowe: AUX
  • Rodzaj nośnika: czytnik kart pamięci

Radio samochodowe HT-869V2 wyekwipowane w wyświetlacz LCD, a także nawigacje Radioodtwarzacz HT-869V2 + iOS + Android Radioodtwarzacz zaopatrzony jest w dotykowy ekran LCD o przekątnej 7” i rozdzielczości 800x480 pikseli, wejście miniUSB i microSD na nośniki informacji, moduł GPS z zainstalowaną mapą Europy MapFactor Navigator.

Radio pomiędzy innymi wejście na kamerę cofania. Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas prowadzenia pojazdu, zamontowano moduł Bluetooth, który pozwala na prowadzenie rozmów bez konieczności odrywania rąk od kierownicy.

Moduł obsługuje między innymi protokół A2DP, który zezwala na transmisję plików muzycznych z podłączonego smartfona. Poprzez połączenie smartfona z radiem kablem USB, radio aktywuje funkcję MirrorLink która kopiuje ekran smartfona, na radioodtwarzacz.Urządzenie ma moduł który pozwala podłączać telefony z systemem IOS które jest nieprzeciętnym rozwiązaniem dla posiadaczy iPhone czy innych sprzętów Apple.

Obsługuje ponadto Androida. Nawigacja - Mapa Europy W zestawie karta z zainstalowaną nawigacją MapFactor Navigator. Jedna z najmocniej szczegółowych map Polski i Europy. Mapy opierają się na serwisie OpenStreetMap.

W urządzeniu zainstalowano fabrycznie usługę ostrzegania o fotoradarach, abyś mógł podróżować jeszcze bezpieczniej i bardziej odpowiedzialnie, oszczędzając pieniądze na mandatach za przekroczenie prędkości.

gratisowa dożywotnia aktualizacja. Asystent pasa ruchu widocznie wskazuje pas ruchu, który należy zająć przy dojeździe do skrzyżowania, żeby nie ominąć skrętu. Bluetooth Radio zaimplementowany Bluetooth, co umożliwia prowadzenie rozmów podczas jazdy samochodem.

Dźwięk z telefonu będzie słyszany w głośnikach, natomiastzewnętrzny mikrofon dołączony do zestawu pozwoli na prowadzenie rozmowy bez odrywania rąk od kierownicy. Urządzenie synchronizuje książkę telefoniczną z telefonem, zapamiętuje historię połączeń, oraz ma funkcję samoczynnego odbierania połączeń.

Po pierwszym sparowaniu smartfona, urządzenie automatycznie łączy się z telefonem. Protokół A2DP pozwala na bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z telefonu. Odtwarzacz muzyki Urządzenie ma zintegrowany odtwarzacz audio umożliwiający odtwarzanie muzyki np.

z karty microSD, a także możliwość współpracowania z innymi urządzeniami poprzez połączenie Bluetooth. Urządzenie obsługuje m. In. MP3 / WMA / WAV / APE / AAC oraz FLAC, który jest kodekiem umożliwiającym bezstratną kompresję cyfrowego dźwięku.

W przeciwieństwie do innych kodeków, nie likwiduje żadnych informacji ze strumienia audio, pozostawiając dźwięk wierny oryginałowi. 10-pasmowy korektor pozwala na dobranie brzmienia do własnych preferencji lub wybranie z predefiniowanych trybów Flat, Pop, Rock, Jazz, klasyczny.

MirroLink Dzięki tej funkcji na ekranie radia można zobaczyć zdublowany pulpit z telefonu a przy okazji podładować jego baterię! Model ten jest rozbudowany o moduł IOS który pozwala podłączyć też telefony firmy Apple.

Możesz jednocześnie słuchać komunikatów w nawigacji i muzyki! Ustaw poziom głośności muzyki i ustal jak głośny ma być głos lektora nawigacyjnego. Zminimalizuj okno, przełącz piosenkę i potem znowu powróć do programu nawigacyjnego.

Słuchaj wyłącznie komend nawigacyjnych nie mając na ekranie mapy tylko np. Panel radia czy odtwarzacza. Wyszukaj osobę, do której chcesz zadzwonić z listy kontaktów - połącz przyjemne z pożytecznym! Kamera cofania CP-2IN1L Kamera Vordon CP-2in1 jest urządzeniem elektronicznym umożliwiającym kierującemu samochodem obserwację pola z tyłu pojazdu w trakcie wykonywania manewrów cofania lub parkowania.

Kamera gwarantuje widoczność w dzień jak jeszcze w nocy, niezależnie od warunków atmosferycznych. Dzięki wbudowanemu czujnikowi parkowania Vordon CP-2in1 zdalnie mierzy odległość samochodu od przeszkody albo innego pojazdu i powiadamia nam niebezpieczeństwo kolizji.

Kamera Vordon CP-2IN1 dzięki zastosowaniu progresywnego obiektywu rejestruje szczególnie duże pole widzenia za pojazdem aż do 170° dzięki czemu parkowanie staje się o dużo łatwiejsze i bardziej skrupulatne.

Jej czułość wynosi 0.1 lux, dzięki temu obraz na monitorze jest pokaźny i nie buduje tzw. Szumów zakłóceń. Specyfikacja techniczna (Kamera cofania CP-2IN1) Matryca CMOS Rozdzielczość pozioma 400 lini System sygnału PAL / NTSC opcjonalnie Oświetlenie Min.

0,1 LUX Zasilanie 12V DC Kąt widzenia Do 170° Zakres temperatur pracy Od -20 do +70 °C odcień Czarny rozmiary 70 x 30 x 30 mm dopełniające dane Wodoszczelność Pyłoszczelność dołączone akcesoria kabel AV (6m) wraz z kablem wzbudzającym Buzzer dźwiękowy kabel zasilający pakiet klinów montażowych Przylepiec 3M Wkręty montażowe Instrukcja obsługi Gwarancja 36 miesięcy (gwarancja producenta)

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Radia samochodowe